Wspólne wyjazdy i wakacje z MCT
to gwarancja niezapomnianych wrażeń i dużych postępów w tańcu!

Małopolskie Centrum Tańca organizuje dodatkowe formy szkolenia dla dzieci i młodzieży, w postaci obozów, półkolonii i kolonii tanecznych.

Celem takich wyjazdów lub zajęć dopołudniowych w przypadku półkolonii,  jest przede wszystkim integracja dzieci i nauka tańca z większym naciskiem na częstotliwość zajęć w ciągu dnia. Dzięki temu dzieci w krótkim czasie robią duże postępy taneczne, a sam wyjazd czy spotkania w czasie półkolonii są okazją do zdobycia niezapomnianych wrażeń i zawężenia przyjaźni miedzy dziećmi.

Oprócz wielu godzin treningów (obozy i kolonie) czy zajęć tanecznych i sportowych dla dzieci (półkolonie), jest także czas zabawy i relaksu – zawsze staramy się zapewnić dzieciom wiele atrakcji i zabaw, które umilą czas i będą dla nich miłym wspomnieniem. Na koniec  organizujemy pokazy, które są zwieńczeniem pracy uczestników.

O aktualnych obozach, półkoloniach i koloniach będziemy informować na bieżąco. Zapraszamy do zapoznania się z galeriami i filmami z poprzednich wyjazdów.

Różnorodna oferta
na różne zapotrzebowania

Najczęściej zadawane pytania

W jakim wieku można przyprowadzić dzieci na zajęcia?

Zapraszamy dzieci już od 4 roku życia. Zajęcia dla dzieci dostosowane są do ich możliwości i umiejętności, a pedagogiczne wykształcenie instruktorów zapewni odpowiednie podejście do najmłodszych.

Czy muszę przyjść z partnerem, jeśli chcę wziąć udział w zajęciach tańca towarzyskiego dla dorosłych?

Nie trzeba mieć partnera, aby tańczyć u nas taniec towarzyski. Osoby, które przyjdą same zapraszamy na zajęcia indywidualne – wówczas rola partnera do tańca przypada instruktorce lub instruktorowi, który kładzie nacisk na naukę dostosowaną do umiejętności danej osoby. Stąd lekcje indywidualne są najlepszym rozwiązaniem dla osób najbardziej wymagających

Kontakt
Masz więcej pytań? Chcesz zacząć tańczyć?
Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do naszej siedziby w Dworku Emilii w Tomaszkowicach. Wejście od strony dolnego parkingu przy przedszkolu i szkoły językowej.

Adres:

Tomaszkowice 440
32-020 Wieliczka

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 0900 – 2100
Weekendy: po wcześniejszym ustaleniu

nr konta 89 1090 1665 0000 0001 3315 1482

Numer telefonu: