FAQ - Małopolskie Centrum Tańca

Najczęściej zadawane pytania

W jakim wieku można przyprowadzić dzieci na zajęcia?

Zapraszamy dzieci już od 4 roku życia. Zajęcia dla dzieci dostosowane są do ich możliwości i umiejętności, a pedagogiczne wykształcenie instruktorów zapewni odpowiednie podejście do najmłodszych.

Czy muszę przyjść z partnerem, jeśli chcę wziąć udział w zajęciach tańca towarzyskiego dla dorosłych?

Nie trzeba mieć partnera, aby tańczyć u nas taniec towarzyski. Osoby, które przyjdą same zapraszamy na zajęcia indywidualne – wówczas rola partnera do tańca przypada instruktorce lub instruktorowi, który kładzie nacisk na naukę dostosowaną do umiejętności danej osoby. Stąd lekcje indywidualne są najlepszym rozwiązaniem dla osób najbardziej wymagających

Czy dzieci muszą mieć partnerów do tańca aby brać udział w zajęciach towarzyskich?

Oczywiście, że nie. W miarę możliwości dzieci tańczą w parach, jeśli brak partnerów, wówczas tańczą same – ale kładziemy duży nacisk na to, aby zapewnić im jak najlepsze warunki do nauki tańca.

Czy można płacić za pojedyncze zajęcia?

Tak, można płacić za pojedyncze zajęcia lub za miesiąc zajęć zajęć z góry. Poszczególne ceny znajdują się w zakładce „cennik”.

Jak przygotować się do zajęć?

Należy zabrać ze sobą strój, który nie będzie krępował ruchów i wygodne buty (mogą być specjalne buty do tańca). W naszej szkole znajdują się przestronne szatnie, gdzie istnieje możliwość przebrania się i przygotowania do zajęć.

Czy można brać lekcje u różnych instruktorów, czy do każdego przypisany jest jeden prowadzący?

Oczywiście, to zależy od tego, czy dana osoba chce podjąć naukę u różnych instruktorów czy woli u jednego. Obydwa podejścia mają swoje zalety.

Kontakt
Masz więcej pytań? Chcesz zacząć tańczyć?
Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do naszej siedziby w Dworku Emilii w Tomaszkowicach. Wejście od strony dolnego parkingu przy przedszkolu i szkoły językowej.

Adres:

Tomaszkowice 440
32-020 Wieliczka

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 0900 – 2100
Weekendy: po wcześniejszym ustaleniu

nr konta 89 1090 1665 0000 0001 3315 1482

Numer telefonu: