Instruktorzy tańca Wieliczka- Małopolskie Centrum Tańca

Nasi instruktorzy tańca
to osoby z doświadczeniem i zamiłowaniem.

Jagoda Pawlicka

Nasza wesoła recepcjonistka :)
Obecnie studentka Logistyki Międzynarodowej na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie. Zawsze uśmiechnięta oraz pomocna.
Spotkacie ją na recepcji naszego studia.

czytaj więcej

Oliwia Szarek

Z tańcem związana od 4 roku życia. Obecnie studentka wychowania fizycznego Krakowskiego AWF-u . Dzieci i taniec to jej pasja , stad świetnie odnajduje się w roli trenerki najmłodszych dla najmłodszych dzieci.

czytaj więcej

Damian Król

Damian jest certyfikowanym instruktorem tańca i choreografem z 12 letnim stażem. Instruktor tańca od wielu lat Modern Dance, Show Dance, Street Dance Show. Pełny pasji tancerz/choreograf. Który swoje doświadczenie taneczne zdobył biorąc udział zawodach krajowych i międzynarodowych.

czytaj więcej

Alicja Matuszczyk

Tancerka, instruktor tańca towarzyskiego, legitymowany instruktor tańca sportowego oraz pilates.
Swoją pasją oraz wieloletnim doświadczeniem tanecznym dzieli się ze swoimi podopiecznymi. Pracuje z dziećmi w szkołach i przedszkolach, parami turniejowymi oraz dorosłymi kursantami.

czytaj więcej

Chcesz dołączyć do zespołu? Napisz!

Jeśli chciałbyś dołączyć do naszego zespołu, masz predyspozycje taneczne i doświadczenie w nauczaniu tańca - napisz! Wyślij zgłoszenie na adres biuro@mctwieliczka.pl - może akurat Ciebie szukamy!

czytaj więcej

Marzena Biesiadecka

Absolwentka Państwowej Szkoły Baletowej w Warszawie i Policealnego Studium Wokalno-Baletowego w Gliwicach. Była tancerka Operetki Śląskiej, wielokrotna solistka w różnych spektaklach tanecznych.

czytaj więcej

Jan Bednarz

Instruktor tańca towarzyskiego, legitymowany instruktor tańca sportowego. Przez 13 lat rozwijał swoją pasję do tańca, co zaowocowało uzyskaniem mistrzowskiej klasy tanecznej "S" w obydwóch stylach.

czytaj więcej

Nicolas Bełz

Instruktor tańca towarzyskiego, prowadzi lekcje indywidualne, w tym zajęcia PRO-AM, kurs tańca dla dorosłych,  specjalizuje się też w nauce Pierwszego Tańca.

czytaj więcej

Adrianna Słowiak

Instruktorka tańca towarzyskiego, tancerka. Obecnie uczennica klasy maturalnej. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła  w wieku 7 lat rozpoczynając od tańca współczesnego, jednak po 2 latach to taniec towarzyski stał się jej główną pasją.

czytaj więcej
Jerzy Lipczyński

Jerzy Lipczyński

Trener przygotowania fizycznego z wieloletnim doświadczeniem, wykładowca akademicki. Konsekwentny, rzetelny i skrupulatny. Autor programów treningowych związanych z doskonaleniem zdolności motorycznych w różnych dyscyplinach sportu.

czytaj więcej
Łukasz Woźniak

Łukasz Woźniak

Pomysłodawca i założyciel MCT. Wieloletni, doświadczony trener tańca. Po zakończeniu kariery zawodowej, całkowicie poświęcił się rozszerzaniu i propagowaniu tańca w Wieliczce, co zaowocowało niezliczoną ilością „podopiecznych” dla których taniec stał się pasją lub hobby.

czytaj więcej
Bartłomiej Gruszczak

Bartłomiej Gruszczak

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, wieloletni instruktor tańca towarzyskiego. Doświadczenie zdobywał już za młodych lat, będąc członkiem wielu grup tanecznych, poznając przy tym różne style tańca.

czytaj więcej
Emilia Jarecka

Emilia Jarecka

Instruktor tańca towarzyskiego dzieci i dorosłych. Na co dzień studentka zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

czytaj więcej
Klaudia Jagielska

Klaudia Jagielska

Z tańcem towarzyskim związana jest od 6 roku życia. Miłość do tańca, która narodziła się od najmłodszych lat, stała się jej pasją i sposobem na życie.

czytaj więcej

Najczęściej zadawane pytania

W jakim wieku można przyprowadzić dzieci na zajęcia?

Zapraszamy dzieci już od 4 roku życia. Zajęcia dla dzieci dostosowane są do ich możliwości i umiejętności, a pedagogiczne wykształcenie instruktorów zapewni odpowiednie podejście do najmłodszych.

Czy muszę przyjść z partnerem, jeśli chcę wziąć udział w zajęciach tańca towarzyskiego dla dorosłych?

Nie trzeba mieć partnera, aby tańczyć u nas taniec towarzyski. Osoby, które przyjdą same zapraszamy na zajęcia indywidualne – wówczas rola partnera do tańca przypada instruktorce lub instruktorowi, który kładzie nacisk na naukę dostosowaną do umiejętności danej osoby. Stąd lekcje indywidualne są najlepszym rozwiązaniem dla osób najbardziej wymagających

Kontakt
Masz więcej pytań? Chcesz zacząć tańczyć?
Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do naszej siedziby w Dworku Emilii w Tomaszkowicach. Wejście od strony dolnego parkingu przy przedszkolu i szkoły językowej.

Adres:

Tomaszkowice 440
32-020 Wieliczka

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 0900 – 2100
Weekendy: po wcześniejszym ustaleniu

nr konta 89 1090 1665 0000 0001 3315 1482

Numer telefonu:

Instruktorzy – studio tańca MCT Wieliczka

Każdy instruktor tańca (Wieliczka) w Małopolskim Centrum Tańca to prawdziwy fachowiec w swojej dziedzinie. Będzie wspaniałym wsparciem merytorycznym zarówno w nauce pierwszego tańca osoby dorosłej, jak i wprowadzi w magiczny świat zajęć tanecznych także najmłodszych uczestników.

Instruktor tańca (Wieliczka) – nauka tańca towarzyskiego i nie tylko

Prowadzona przez nas szkoła tańca (Wieliczka) to miejsce, w którym każdy znajdzie kurs taneczny w pełni odpowiadający jego potrzebom i oczekiwaniom. Za każdy rodzaj zajęć odpowiada doświadczony instruktor tańca (Wieliczka), który od podstaw zna nie tylko teorię danego stylu, ale przede wszystkim ma odpowiednią wiedzę na temat praktyki, dzięki czemu jest w stanie prawidłowo prezentować kursantom techniki taneczne. Nie będzie przy tym przesadą, jeśli przyznamy, że certyfikat instruktora tańca to nie wszystko – bo liczy się pasja, z jaką pracują nasi specjaliści.

Nauka tańca (Wieliczka) nie musi być trudna. Jeśli czujesz, że to właśnie ten rodzaj aktywności najbardziej Cię interesuje, masz już pewne doświadczenie lub jesteś całkowitym laikiem w tym temacie, koniecznie skorzystaj z naszej oferty. Instruktor tańca towarzyskiego (Wieliczka), który będzie prowadził Twoje zajęcia taneczne, z ogromnym zaangażowaniem wprowadzi Cię w magiczny świat muzyki i ruchu!

Czego może nauczyć Cię instruktor tańca (Wieliczka)?

Każdy kurs tańca realizowany w Małopolskim Centrum Tańca pozwala zdobyć określone umiejętności taneczne. Każdy typ szkolenia prowadzony jest przez instruktora tańca (Wieliczka) mającego odpowiednie doświadczenie oraz uprawnienia do realizacji zajęć dla wybranego stylu.

Obecnie nasi instruktorzy prowadzą lekcje tańca towarzyskiego (Wieliczka) w różnych formach. Mogą to być kursy dla najmłodszych, młodzieży i dorosłych. W zależności od oczekiwań możesz zdecydować się na grupowe kursy tańca (Wieliczka), jak i, na przykład, kurs „pierwszy taniec”, w trakcie którego prowadzona jest nauka tańca ślubnego.

MCT, jako szkoła tańca towarzyskiego (Wieliczka), wraz z instruktorami zapewnia:

  • indywidualne lekcje tańca (Wieliczka),
  • kurs „taniec weselny”,
  • kursy „taniec użytkowy”,
  • kursy „taniec w parze” (w tym kursy tanga Wieliczka),
  • szkolenia tańca sportowego,
  • balet dla dzieci,
  • lekcje prywatne (szczegóły ustalane odrębnie).

Wszystkie kursy realizowane są w profesjonalnych, odpowiednio przystosowanych salach tanecznych (lokalizacja zajęć: Wieliczka, Dworek Emilii).