Nasi instruktorzy
to osoby z doświadczeniem i zamiłowaniem do tańca.

Łukasz Woźniak

Łukasz Woźniak

Pomysłodawca i założyciel MCT. Wieloletni, doświadczony trener tańca. Po zakończeniu kariery zawodowej, całkowicie poświęcił się rozszerzaniu i propagowaniu tańca w Wieliczce, co zaowocowało niezliczoną ilością „podopiecznych” dla których taniec stał się pasją lub hobby.

czytaj więcej
Bartłomiej Gruszczak

Bartłomiej Gruszczak

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, wieloletni instruktor tańca towarzyskiego. Doświadczenie zdobywał już za młodych lat, będąc członkiem wielu grup tanecznych, poznając przy tym różne style tańca.

czytaj więcej
Iza Książek

Iza Książek

Opiekun i instruktor tańca dla dzieci. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła w wieku czterech lat od zajęć baletowych, kilka lat później odkryła taniec towarzyski w którym zdobyła klasę A w tańcach latynoamerykańskich i klasę B w tańcach standardowych.

czytaj więcej
Dominika Dobranowska

Dominika Dobranowska

Aktywna tancerka tańca towarzyskiego, zarówno w stylu standardowym jak i latynoamerykańskim. Dyplomowany instruktor sportu – specjalizacja taniec sportowy.

czytaj więcej
Emilia Jarecka

Emilia Jarecka

Instruktor tańca towarzyskiego dzieci i dorosłych. Na co dzień studentka zarządzania na Uniwersytecie Ekonomicznym w Krakowie.

czytaj więcej
Klaudia Jagielska

Klaudia Jagielska

Z tańcem towarzyskim związana jest od 6 roku życia. Miłość do tańca, która narodziła się od najmłodszych lat, stała się jej pasją i sposobem na życie.

czytaj więcej
Piotr Fejklowicz

Piotr Fejklowicz

Piotr interesuje się tańcem od najmłodszych lat. Już w wieku 6 lat stanął na parkiecie i do tej pory sala taneczna stała się jego drugim domem. Jego pasją są tańce latynoamerykańskie, w których posiada najwyższą międzynarodową klasę taneczną "S". 

czytaj więcej

Patrycja Kania

Instruktorka tańca hip hop, która szkoli się także w takich stylach jak : taniec współczesny, jazz, contemporary, commercial, dancehall, afro,house.  Uczestniczka wielu warsztatów międzynarodowych, gdzie szkoli się pod okiem profesjonalistów.

czytaj więcej
Jerzy Lipczyński

Jerzy Lipczyński

Trener przygotowania fizycznego z wieloletnim doświadczeniem, wykładowca akademicki. Konsekwentny, rzetelny i skrupulatny. Autor programów treningowych związanych z doskonaleniem zdolności motorycznych w różnych dyscyplinach sportu.

czytaj więcej

Najczęściej zadawane pytania

W jakim wieku można przyprowadzić dzieci na zajęcia?

Zapraszamy dzieci już od 4 roku życia. Zajęcia dla dzieci dostosowane są do ich możliwości i umiejętności, a pedagogiczne wykształcenie instruktorów zapewni odpowiednie podejście do najmłodszych.

Czy muszę przyjść z partnerem, jeśli chcę wziąć udział w zajęciach tańca towarzyskiego dla dorosłych?

Nie trzeba mieć partnera, aby tańczyć u nas taniec towarzyski. Osoby, które przyjdą same zapraszamy na zajęcia indywidualne – wówczas rola partnera do tańca przypada instruktorce lub instruktorowi, który kładzie nacisk na naukę dostosowaną do umiejętności danej osoby. Stąd lekcje indywidualne są najlepszym rozwiązaniem dla osób najbardziej wymagających

Kontakt
Masz więcej pytań? Chcesz zacząć tańczyć?
Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do naszej siedziby w Dworku Emilii w Tomaszkowicach. Wejście od strony dolnego parkingu przy przedszkolu i szkoły językowej.

Adres:

Tomaszkowice 440
32-020 Wieliczka

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 0900 – 2100
Weekendy: po wcześniejszym ustaleniu

nr konta 89 1090 1665 0000 0001 3315 1482

Numer telefonu: