Małopolskie Centrum Tańca
działa już od 1999 roku

Małopolskie Centrum Tańca jest zrzeszone z Federacją Tańca Sportowego, co gwarantuje najwyższą jakość zajęć i najlepszą ścieżkę rozwoju dla par turniejowych.

MCT powstało w 1999 roku, a założycielem i pomysłodawcą jest Łukasz Woźniak, tancerz, trener i pasjonat, z kilkunastoletnim doświadczeniem i niezliczonymi pomysłami na taniec. Ponadto tym co wyróżnia MCT jest kadra instruktorska – każdy z instruktorów posiada ogromne doświadczenie w prowadzeniu zajęć tanecznych, przede wszystkim w pracy z najmłodszymi.

Początkowo siedziba MCT znajdowała się w Domu Kultury w Wieliczce, ale z racji ciągłego rozwoju i poszerzania oferty o nowe zajęcia taneczne, aktualna siedziba to Dworek Emilii w Tomaszkowicach. MCT bardzo szybko zdobyło zaufanie młodych tancerzy, bo dzisiaj szkoła może poszczycić się ogromną ilością kursantów – ponad 700 dzieci i młodzieży, którzy korzystają z szerokiej oferty zajęć tanecznych..

Dzięki wyjątkowej atmosferze na zajęciach i podejściu instruktorów do nauki, każdy kto rozpocznie przygodę z MCT chce jak najczęściej wracać na parkiet, by w gronie przyjaciół móc dalej poznawać tajniki tańca. Ale zajęcia w MCT to nie tylko zabawa i umuzykalnienie dzieci, to także praca i ciągły rozwój tych najbardziej wymagających. Dzięki różnorodności zajęć i instruktorów, każdy znajdzie coś dla siebie.

Różnorodna oferta
na różne zapotrzebowania

Najczęściej zadawane pytania

W jakim wieku można przyprowadzić dzieci na zajęcia?

Zapraszamy dzieci już od 4 roku życia. Zajęcia dla dzieci dostosowane są do ich możliwości i umiejętności, a pedagogiczne wykształcenie instruktorów zapewni odpowiednie podejście do najmłodszych.

Czy muszę przyjść z partnerem, jeśli chcę wziąć udział w zajęciach tańca towarzyskiego dla dorosłych?

Nie trzeba mieć partnera, aby tańczyć u nas taniec towarzyski. Osoby, które przyjdą same zapraszamy na zajęcia indywidualne – wówczas rola partnera do tańca przypada instruktorce lub instruktorowi, który kładzie nacisk na naukę dostosowaną do umiejętności danej osoby. Stąd lekcje indywidualne są najlepszym rozwiązaniem dla osób najbardziej wymagających

Kontakt
Masz więcej pytań? Chcesz zacząć tańczyć?
Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do naszej siedziby w Dworku Emilii w Tomaszkowicach. Wejście od strony dolnego parkingu przy przedszkolu i szkoły językowej.

Adres:

Tomaszkowice 440
32-020 Wieliczka

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 0900 – 2100
Weekendy: po wcześniejszym ustaleniu

nr konta 89 1090 1665 0000 0001 3315 1482

Numer telefonu: