Adrianna Słowiak - Małopolskie Centrum Tańca

Adrianna Słowiak

Instruktorka tańca towarzyskiego, tancerka. Obecnie uczennica klasy maturalnej. Swoją przygodę z tańcem rozpoczęła  w wieku 7 lat rozpoczynając od tańca współczesnego, jednak po 2 latach to taniec towarzyski stał się jej główną pasją. Poza pełnieniem funkcji instruktora, dalej jest aktywną tancerką, biorącą udział w licznych szkoleniach i warsztatch, a także w turniejach  ogólnopolskich,  jak i międzynarodowych. Posiada klasę taneczną A w tańcach latynoamerykańskich oraz B w tańcach standardowych. Adrianna potrafi swoją pasją do tańca oraz pozytywną energią zarazić innych, co wyraźnie widać na prowadzonych przez nią zajęciach.

Najczęściej zadawane pytania

W jakim wieku można przyprowadzić dzieci na zajęcia?

Zapraszamy dzieci już od 4 roku życia. Zajęcia dla dzieci dostosowane są do ich możliwości i umiejętności, a pedagogiczne wykształcenie instruktorów zapewni odpowiednie podejście do najmłodszych.

Czy muszę przyjść z partnerem, jeśli chcę wziąć udział w zajęciach tańca towarzyskiego dla dorosłych?

Nie trzeba mieć partnera, aby tańczyć u nas taniec towarzyski. Osoby, które przyjdą same zapraszamy na zajęcia indywidualne – wówczas rola partnera do tańca przypada instruktorce lub instruktorowi, który kładzie nacisk na naukę dostosowaną do umiejętności danej osoby. Stąd lekcje indywidualne są najlepszym rozwiązaniem dla osób najbardziej wymagających

Kontakt
Masz więcej pytań? Chcesz zacząć tańczyć?
Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do naszej siedziby w Dworku Emilii w Tomaszkowicach. Wejście od strony dolnego parkingu przy przedszkolu i szkoły językowej.

Adres:

Tomaszkowice 440
32-020 Wieliczka

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 0900 – 2100
Weekendy: po wcześniejszym ustaleniu

nr konta 89 1090 1665 0000 0001 3315 1482

Numer telefonu: