Obozy, półkolonie Wieliczka - Małopolskie Centrum Tańca

Różnorodna oferta
na różne zapotrzebowania

Hip hop dla dzieci i młodzieży

Zajęcia pełne energii i dynamiki. Na zajęciach tworzone są rytmiczne choreografie, dzięki którym uczestnicy mogą również ćwiczyć pamięć ruchową, ponadto poprawiają swoją koordynacje i sprawność ruchową.

Czytaj więcej

Street Dance Show

Zajęcia łączące wiele technik tanecznych, podczas których historię opowiada się ruchem, a nacisk kładziony jest na wyraz artystyczny, pełen energii i ekspresji.

Czytaj więcej
taniec nowoczesny

Taniec nowoczesny dla dzieci

Zajęcia podczas których dzieci ćwiczą nie tylko kroki i pamięć związaną z choreografią, ale także poprawiają swoją koordynacje, sprawność ruchową i rytmiczność.

Czytaj więcej
Modern jazz

Modern/Jazz

Zajęcia wykorzystujące techniki tańca klasycznego, a ogólny przekaz bazuje na kontrastach: dynamice i liryce, ekspresji i wyciszeniu

Czytaj więcej
taniec towarzyski

Taniec towarzyski dla dzieci i młodzieży

Prowadzimy naukę tańca dla tych, którzy marzą o tym, aby w przyszłości stanąć na prawdziwym parkiecie i wziąć udział w rywalizacji turniejowej.

Czytaj więcej
balet dla dzieci

Balet dla dzieci

Zajęcia z baletu to przede wszystkim praca nad prawidłową postawą ciała, która jest tak ważna w rozwoju dzieci.

Czytaj więcej
Zajęcia indywidualne

Zajęcia indywidualne

Skierowane do osób, które chcą mieć dopasowany do swoich potrzeb.

Czytaj więcej
Taniec towarzyski

Taniec towarzyski dla dorosłych

Nasza oferta skierowana jest również do osób dorosłych, które chcą poznać podstawowe tańce towarzyskie i swobodnie poczuć się na parkiecie podczas różnych imprez tanecznych.

Czytaj więcej
Nauka pierwszego tańca - Kurs tańca dla narzeczonych

Zajęcia przedślubne

Zapraszamy również przyszłe Pary Młode, dla których myśl o Pierwszym Tańcu lub zabawach na parkiecie spędza sen z powiek. Dzięki naszym doświadczonym instruktorom, Pierwszy Taniec będzie niezapomnianym przeżyciem.

Czytaj więcej

Najczęściej zadawane pytania

W jakim wieku można przyprowadzić dzieci na zajęcia?

Zapraszamy dzieci już od 4 roku życia. Zajęcia dla dzieci dostosowane są do ich możliwości i umiejętności, a pedagogiczne wykształcenie instruktorów zapewni odpowiednie podejście do najmłodszych.

Czy muszę przyjść z partnerem, jeśli chcę wziąć udział w zajęciach tańca towarzyskiego dla dorosłych?

Nie trzeba mieć partnera, aby tańczyć u nas taniec towarzyski. Osoby, które przyjdą same zapraszamy na zajęcia indywidualne – wówczas rola partnera do tańca przypada instruktorce lub instruktorowi, który kładzie nacisk na naukę dostosowaną do umiejętności danej osoby. Stąd lekcje indywidualne są najlepszym rozwiązaniem dla osób najbardziej wymagających

Kontakt
Masz więcej pytań? Chcesz zacząć tańczyć?
Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do naszej siedziby w Dworku Emilii w Tomaszkowicach. Wejście od strony dolnego parkingu przy przedszkolu i szkoły językowej.

Adres:

Tomaszkowice 440
32-020 Wieliczka

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 0900 – 2100
Weekendy: po wcześniejszym ustaleniu

nr konta 89 1090 1665 0000 0001 3315 1482

Numer telefonu:

Taneczne półkolonie (Wieliczka)

MCT zajmuje się organizacją obozów, kolonii dla dzieci i młodzieży. W ramach oferty przygotowujemy także zajęcia takie, jak taneczne półkolonie (Wieliczka), przeznaczone dla dziecięcych uczestników.

Celem takich wyjazdów lub zajęć organizowanych miejscowo (właśnie w formie półkolonii) jest przede wszystkim integracja dzieci i nauka tańca z większym naciskiem na częstotliwość zajęć w ciągu dnia. Dzięki temu młodzi tancerze w krótkim czasie robią duże postępy taneczne, a sam wyjazd czy spotkania w czasie półkolonii są okazją do zdobycia niezapomnianych wrażeń i zacieśniania przyjaźni miedzy dziećmi.

Półkolonie letnie (Wieliczka)

W przypadku dziennych zajęć tanecznych dla dzieci i młodzieży, plan dnia półkolonii letnich jest zawsze układany tak, by nie zabrakło w nim miejsca zarówno na treningi, jak i różne formy relaksu i integracji. Instruktorzy i wychowawcy dbają o zachowanie fantastycznej atmosfery i budowanie relacji tak, by spędzać czas na półkoloniach w naprawdę ciekawy sposób i móc korzystać z prawdziwie dobrej zabawy.

Dlaczego warto zarezerwować miejsce na półkoloniach (Wieliczka) dla dziecka? Ponieważ bogaty program zajęć to zawsze idealny pomysł na wakacyjny wypoczynek. Nie wszystkie dzieci chcą i mogą wyjeżdżać na obozy i standardowe kolonie – zajęcia ruchowe i świetna zabawa na półkolonii mogą okazać się równie atrakcyjne.

Warto również podkreślić, że cena półkolonii letnich w Małopolskim Centrum Tańca jest znacznie niższa, niż typowych wyjazdów, dzięki czemu wielu rodzicom łatwiej jest zorganizować taką formę odpoczynku dla swoich dzieci.

Plan dnia na półkolonii – taniec, zabawy sportowo – animacyjne i relaks

Oprócz wielu godzin treningów (obozy i kolonie) czy stacjonarnych zajęć tanecznych i sportowych dla dzieci (półkolonie Wieliczka), jest także czas zabawy i relaksu – zawsze staramy się zapewnić dzieciom wiele atrakcji, takich jak gry i zabawy, które umilą wspólne chwile i będą dla nich miłym wspomnieniem. Na koniec organizujemy pokazy taneczne, które są zwieńczeniem pracy uczestników.

Zapraszamy do zapoznania się z galeriami i filmami z poprzednich wyjazdów.