Klaudia Jagielska - Małopolskie Centrum Tańca

Klaudia Jagielska

Z tańcem towarzyskim związana jest od 6 roku życia. Miłość do tańca, która narodziła się od najmłodszych lat, stała się jej pasją i sposobem na życie.

Posiada najwyższą klasę mistrzowska „S” w tańcach latynoamerykańskich. Jest absolwentką Akademii Wychowania Fizycznego, na której zdobywała wiedzę w zakresie sportu i pracy z ludźmi. Ukończyła również kurs instruktora fitness ze specjalnością – taneczne formy rekreacji.
Do 2019 roku była zawodniczką uczestniczącą w turniejach tańca towarzyskiego rangi międzynarodowej.
Już jako doświadczona tancerka, rozpoczęła również przygodę z salsą, która stała się jej hobby.
Od kilku lat jest instruktorką tańca towarzyskiego, a swoje doświadczenie nabywa poprzez pracę z dziećmi w szkołach i przedszkolach, trenując profesjonalne pary turniejowe oraz pracę z dorosłymi kursantami.

Klaudia Jagielska

Najczęściej zadawane pytania

W jakim wieku można przyprowadzić dzieci na zajęcia?

Zapraszamy dzieci już od 4 roku życia. Zajęcia dla dzieci dostosowane są do ich możliwości i umiejętności, a pedagogiczne wykształcenie instruktorów zapewni odpowiednie podejście do najmłodszych.

Czy muszę przyjść z partnerem, jeśli chcę wziąć udział w zajęciach tańca towarzyskiego dla dorosłych?

Nie trzeba mieć partnera, aby tańczyć u nas taniec towarzyski. Osoby, które przyjdą same zapraszamy na zajęcia indywidualne – wówczas rola partnera do tańca przypada instruktorce lub instruktorowi, który kładzie nacisk na naukę dostosowaną do umiejętności danej osoby. Stąd lekcje indywidualne są najlepszym rozwiązaniem dla osób najbardziej wymagających

Kontakt
Masz więcej pytań? Chcesz zacząć tańczyć?
Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do naszej siedziby w Dworku Emilii w Tomaszkowicach. Wejście od strony dolnego parkingu przy przedszkolu i szkoły językowej.

Adres:

Tomaszkowice 440
32-020 Wieliczka

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 0900 – 2100
Weekendy: po wcześniejszym ustaleniu

nr konta 89 1090 1665 0000 0001 3315 1482

Numer telefonu: