Bartłomiej Gruszczak - Małopolskie Centrum Tańca

Bartłomiej Gruszczak

Absolwent Akademii Wychowania Fizycznego, wieloletni instruktor tańca towarzyskiego. Doświadczenie zdobywał już za młodych lat, będąc członkiem wielu grup tanecznych, poznając przy tym różne style tańca.

Z tańcem związany od zawsze. Pasjonat, który zamiłowaniem do tańca zaraża każdego, kto przyjdzie do niego na zajęcia. Wieloletnie doświadczenie w dziedzinie tańca sprawia, że Bartek jest profesjonalistą, a zajęcia z nim kochają zarówno dzieci jak i osoby dorosłe.

Bartłomiej Gruszczak

Najczęściej zadawane pytania

W jakim wieku można przyprowadzić dzieci na zajęcia?

Zapraszamy dzieci już od 4 roku życia. Zajęcia dla dzieci dostosowane są do ich możliwości i umiejętności, a pedagogiczne wykształcenie instruktorów zapewni odpowiednie podejście do najmłodszych.

Czy muszę przyjść z partnerem, jeśli chcę wziąć udział w zajęciach tańca towarzyskiego dla dorosłych?

Nie trzeba mieć partnera, aby tańczyć u nas taniec towarzyski. Osoby, które przyjdą same zapraszamy na zajęcia indywidualne – wówczas rola partnera do tańca przypada instruktorce lub instruktorowi, który kładzie nacisk na naukę dostosowaną do umiejętności danej osoby. Stąd lekcje indywidualne są najlepszym rozwiązaniem dla osób najbardziej wymagających

Kontakt
Masz więcej pytań? Chcesz zacząć tańczyć?
Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do naszej siedziby w Dworku Emilii w Tomaszkowicach. Wejście od strony dolnego parkingu przy przedszkolu i szkoły językowej.

Adres:

Tomaszkowice 440
32-020 Wieliczka

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 0900 – 2100
Weekendy: po wcześniejszym ustaleniu

nr konta 89 1090 1665 0000 0001 3315 1482

Numer telefonu: