Jan Bednarz - Małopolskie Centrum Tańca

Jan Bednarz

Instruktor tańca towarzyskiego, legitymowany instruktor tańca sportowego. Przez 13 lat rozwijał swoją pasję do tańca, co zaowocowało uzyskaniem mistrzowskiej klasy tanecznej „S” w obydwóch stylach. Współpracował z najlepszymi szkoleniowcami na świecie. Specjalizuje się w aspektach technicznych tańca towarzyskiego, prowadzi również lekcje indywidualne.  Jego osięgnięcia to m.in. dwukrotne Mistrzostwo Polski, wielokrotne Vice- Mistrzostwo Polski, półfinał Mistrzostw Świata i Europy. Teraz spełnia się w roli instruktora i trenera tańca, pragnąc dzielić się swoim doświadczeniem oraz zdobytą wiedzą z innymi.

Najczęściej zadawane pytania

W jakim wieku można przyprowadzić dzieci na zajęcia?

Zapraszamy dzieci już od 4 roku życia. Zajęcia dla dzieci dostosowane są do ich możliwości i umiejętności, a pedagogiczne wykształcenie instruktorów zapewni odpowiednie podejście do najmłodszych.

Czy muszę przyjść z partnerem, jeśli chcę wziąć udział w zajęciach tańca towarzyskiego dla dorosłych?

Nie trzeba mieć partnera, aby tańczyć u nas taniec towarzyski. Osoby, które przyjdą same zapraszamy na zajęcia indywidualne – wówczas rola partnera do tańca przypada instruktorce lub instruktorowi, który kładzie nacisk na naukę dostosowaną do umiejętności danej osoby. Stąd lekcje indywidualne są najlepszym rozwiązaniem dla osób najbardziej wymagających

Kontakt
Masz więcej pytań? Chcesz zacząć tańczyć?
Skontaktuj się z nami!

Zapraszamy do naszej siedziby w Dworku Emilii w Tomaszkowicach. Wejście od strony dolnego parkingu przy przedszkolu i szkoły językowej.

Adres:

Tomaszkowice 440
32-020 Wieliczka

Godziny otwarcia:

Poniedziałek – Piątek: 0900 – 2100
Weekendy: po wcześniejszym ustaleniu

nr konta 89 1090 1665 0000 0001 3315 1482

Numer telefonu: